Wprowadzenie do produktu Bosch Ksr30n11gb

Bosch Ksr30n11gb to najnowszy model lodówki marki Bosch. Posiada ona wyjątkowo dużą pojemność, umożliwiającą przechowywanie nawet dużych ilości produktów spożywczych. Wyposażona jest w czujnik wilgotności, który automatycznie utrzymuje optymalną wilgotność wewnątrz lodówki. System chłodzenia jest bardzo wydajny, zapewniając szybkie i równomierne schłodzenie wszystkich produktów. W zestawie znajduje się również funkcja SuperFrost, która automatycznie schładza produkty spożywcze, zapobiegając ich rozmrożeniu. Dodatkowo, lodówka Bosch Ksr30n11gb posiada wyjmowane półki i wyciągany szufladę na warzywa, co ułatwia przechowywanie i łatwe czyszczenie. Jest to doskonały wybór dla osób, które szukają wydajnej lodówki o dużej pojemności.

Ostatnia aktualizacja: Wprowadzenie do produktu Bosch Ksr30n11gb

Aby zarejestrować urządzenie podaj E-numer i datę zakupu urządzenia, możesz wpisać także numer seryjny oraz numer FD. Wpisanie więcej danych o urządzeniu umożliwia branie udziału w akcjach i promocjach. Nasza wyszukiwarka tabliczek znamionowych pomoże Ci znaleźć te informacje na Twoim urządzeniu. W przypadku rejestracji większej liczby urządzeń, należy powtórzyć niniejszy krok dla każdego urządzenia oddzielnie. Możesz to zrobić klikając opcję "Dodaj kolejne urządzenie" na końcu poniższego formularza lub wracając do zakładki Moje urządzenia. Dziękujemy!

więcej

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

E-numer urządzenia nie istnieje. Sprawdź format dodawanego pliku. Tylko formaty. png i. jpg są akceptowane.

Problem techniczny. Spróbuj ponownie lub wpisz e-numer urządzenia ręcznie.

Proszę wybrać swoją grupę oraz typ produktu

Wprowadzenie do produktu Bosch Ksr30n11gb

Bezpośredni link do pobrania Wprowadzenie do produktu Bosch Ksr30n11gb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wprowadzenie do produktu Bosch Ksr30n11gb