Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Asus H110m A M 2

Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji ASUS H110M-A M.2 to doskonały wybór dla osób szukających wydajnego i wszechstronnego sprzętu. Jest to zintegrowany zestaw wyposażony w nowoczesną technologię, która zapewnia wyjątkową wydajność i niezawodność. Zestaw ten został wyposażony w szereg ulepszeń, w tym wsparcie dla procesorów Intel® Core ™ 6-tej generacji, wsparcie dla szybkiego magistrali pamięci DDR4 oraz wsparcie dla szybkiego interfejsu M.2. Instalacja jest prosta i intuicyjna, a instrukcja dołączona do zestawu jasno wyjaśnia wszystko, co trzeba wiedzieć, by skutecznie zainstalować produkt. Jest to wysoce wydajny i wszechstronny zestaw, który może być wykorzystywany w wielu różnych scenariuszach.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Asus H110m A M 2

Płyta główna Asus H81M-K instrukcja obsługi – Pobierz (4, 29 MB)

Sprawdź parametry i cenę w sklepie morele. net  

Rozważasz zakup płyty głównej Asus H81M-K lub masz pytania dotyczące jego działania? Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) płyty głównej Asus H81M-K!

Polecane płyty główne

Model stabilności korporacyjnej firmy ASUS (ang. Corporate Stable Model — CSM) to program handlowy stworzony z myślą o zaoferowaniu stabilnych i niezawodnych płyt głównych i komputerów typu mini PC różnym firmom. ASUS CSM oferuje przez maksymalnie 36 miesięcy wsparcie w zakresie cyklu życia produktu, a także na sześć miesięcy przed końcem życia produktu tzw. ostrzeżenie o wycofaniu z eksploatacji (EOL), w celu zapewnienia Twojej organizacji wystarczającej ilości czasu na przygotowanie się do zmiany produktu. Dodatkowo do każdego zakupionego produktu objętego programem ASUS CSM dołączane jest ASUS Control Center Classic Edition. Jest to oprogramowanie klasy serwerowej do zarządzania infrastrukturą IT, o wartości 60 $.
* Wsparcie w zakresie cyklu życia produktu dla chipów przeznaczonych dla konsumentów indywidualnych (np. H270, B350) jest oferowane przez 15 miesięcy. Oferta programu może się różnić w zależności od regionu. Więcej informacji można uzyskać od swojego lokalnego przedstawiciela handlowego.

ASUS Control Center (ACC) pełni rolę scentralizowanej platformy, której zadaniem jest wspomaganie pracowników IT w zadaniach monitoringu oraz sterowania urządzeniami w sieciach ich korporacji, a także ułatwienie zdalnej kontroli wyposażenia w wielu różnych lokalizacjach w celu zapobiegania potencjalnym problemom. Bogaty w szczegóły pulpit tego oprogramowania udostępnia dane w czasie rzeczywistym w celu szybkiego wykrywania awarii systemowych oraz efektywnego ulepszenia wydajności, a także dla przeprowadzania okresowych kontroli zarządzania aktywami.

ASUS Control Center (ACC) pozwala pracownikom IT na zaplanowanie automatycznych aktualizacji BIOS'u oraz programów narzędziowych dla wybranych lub wszystkich urządzeń w godzinach poza szczytem, co prowadzi do zwiększenia stabilności systemu oraz większej elastyczności operacyjnej. Oprogramowanie ACC zostało również zaprojektowane w celu ulepszenia zarządzania energią, poprzez wprowadzenie limitów poboru energii dla zoptymalizowania wydajności energetycznej i zmniejszenia ryzyka związanego z brakiem zasilania. Ponadto ACC automatycznie powiadamia pracowników IT w przypadku wystąpienia nietypowych objawów lub zmian w jakimkolwiek urządzeniu, co umożliwia szybsze rozwiązywanie potencjalnych problemów.

Bezpieczeństwo jest wyjątkowo ważną kwestią w każdym środowisku biznesowym. ASUS Control Center (ACC) pomaga pracownikom IT w zarządzaniu konfiguracją urządzeń końcowych, dostępem do przenośnych nośników danych, a także oprogramowaniem komputerów, poprzez umożliwienie im tworzenia reguł grupowych dla indywidualnych urządzeń. ACC zapobiega próbom nieautoryzowanego dostępu do systemu, zapewniając możliwość zdalnego wyłączenia edytora rejestru, blokując pamięć USB dla wszystkich punktów jednocześnie i monitorując stan urządzeń końcowych oraz zapewniając automatyczny restart systemu za pośrednictwem programów typu watchdog.

Zaufana stabilność

Fantastyczna wydajność

Dźwięk dla graczy

Łatwe składanie PC

Złącze przedniego USB 3. 0

1 D-Sub Port

2 DVI-D Port

3 HDMI

4 USB 3. 0 Ports

5Intel® LAN

6 Audio

7PCI Express 3. 0

8

Dźwięk dla graczy

 • Podświetlenie diodami LED
 • Ekranowanie audio
 • Warstwy płyty drukowanej wydzielone dla audio
 • Wysokiej jakości kondensatory do audio wykonane w Japonii

9DIGI+VRM & EPU

102 x DDR4 DIMM

11Support 14nm CPU
Intel® LGA 1151 Socket

12M. 2 Support

13Intel® H110 Chipset

14SATA 6Gb/s Ports

Sieć z ochroną przeciwprzepięciową

Strażnicy ESD Guard

Stabilny zasilacz sieciowy

Ochrona przed nadmiernym napięciem zasilania

Tylny panel we/wy ze stali nierdzewnej

Zaawansowani strażnicy sprzętu

Czołowa w branży technologia 5X Protection II obejmuje najlepsze podzespoły, doskonale zaprojektowany obwód, a także dokładne standardy gwarantujące jakość i długoterminową trwałość Twojej płyty głównej z ciągłą ochroną. Dla Ciebie oznacza to wyjątkową ochronę i stabilność Twojego zestawu — wynik dziesięcioleci doświadczenia inżynieryjnego przodującej marki płyt głównych na świecie.

LANGuard

2, 5 razy większa przepustowość dla większej tolerancji przepięć.

ASUS LANGuard jest ochroną sieci na poziomie sprzętowym obejmującą technologię parowania sygnału oraz chroniące przed EMI kondensatory wysokiej jakości montowane powierzchniowo i zapewniające niezawodne połączenie i większą przepustowość, a ponadto wykorzystującą komponenty chronione przed przepięciami i elektrostatyką gwarantujące wyższą tolerancję na elektryczność statyczną i lepszą ochronę przed przepięciami.

* Wynik ESD może się różnić dla poszczególnychLanGuard

Zabezpieczenie przeciwprzetężeniowe DRAM

Ochrona przed uszkodzeniami od zwarcia

Przełączane bezpieczniki na płycie głównej chronią przed uszkodzeniami od przetężenia i zwarcia. To zabezpieczenie obejmuje nie tylko gniazda we/wy, ale i DRAM, wydłużając żywotność zarówno systemu, jak i podłączonych urządzeń.

DIGI+ VRM

Kontrola precyzji na rzecz stabilnego zasilania

Stosowany wyłącznie przez ASUS-a DIGI+ VRM inteligentnie dostarcza zasilanie do procesora na podstawie bieżących potrzeb, zmniejszając straty energii i zwiększając stabilność systemu. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/5xp/ic03. png" alt=""/>

Tylny panel we/wy ze stali nierdzewnej

3-krotnie wyższa odporność na korozję dająca większą trwałość

Tylne panele we/wy ASUS ze stali nierdzewnej pokryte cienką warstwą tlenku chromu dla trzy razy dłuższej żywotności niż zwykłe panele.

Strażnicy ESD Guard

Wyładowanie elektrostatyczne (ESD) może zdarzyć się nagle, a jego niszczące skutki łatwo zlekceważyć. ASUS ESD Guards testowane są wg wysokich standardów tak, by przetrwać ładunki +/-10 kV dla wyładowania powietrznego i +/-15 kV dla wyładowania bezpośredniego. Stosujemy aktywne obwody zabezpieczające, by chronić Twój system przed zakłóceniami i uszkodzeniami elektrostatycznymi i wydłużyć w ten sposób trwałość komponentów.

1

Gniazdo LAN

Ochrona diodami TVS w obwodzie LAN.

2

Gniazda USB

Diody TVS w obwodzie układów montowanych powierzchniowo i do montażu przewlekanego. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/5xp/eline3. png" alt=""/>

3

Gniazda VGA

Dodatkowe diody TVS w obwodzie chroniące złącze D-Sub. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/5xp/eline4. png" alt=""/>

4

Gniazda klawiatury i myszy

Dodatkowe diody TVS zabezpieczające przed przepięciami w obwodzie.

Obsługa DDR4

Przyspiesz pamięć

Dzięki DDR4, zwiększysz częstotliwość pamięci nawet do 2133MHz! ASUS współpracuje z większością dostawców pamięci DDR4, co pozwala zapewnić najlepszą kompatybilność.

Ciesz się zaletami DDR4 dzięki płycie ASUS 100 series. (DDR4 vs DDR3)

2X

Szybsza prędkość
zapisu/odczytu

Zachwalany przez media BIOS UEFI

Najwygodniejszy, najładniejszy BIOS graficzny sterowany myszą został ulepszony po to, by jeszcze bardziej zachwycać. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem w PC, czy doświadczonym overclockerem, tryby EZ i Advanced pomagają w szybkim i łatwym odnalezieniu właściwej drogi. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/bios/bios01. jpg" alt=""/>

EZ Flash 3

Zaktualizuj BIOS do najnowszej wersji przez Internet i z wewnątrz BIOS-u. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/bios/bios02. jpg" alt=""/>

S. M. A. R. T

Sprawdzaj dzienniki Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology (S. T) swych urządzeń magazynujących, by ocenić niezawodność, a nawet możliwość ich awarii. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/bios/bios03. jpg" alt=""/>

Funkcja Q-Fan

Możesz ręcznie skonfigurować prędkość działania wentylatora lub skorzystać z fabrycznie konfigurowanych profilów, decydując się na jeden z trybów: Standard, Silent, Turbo lub Full Speed!

Moje Ulubione

Szybko odnajdź opcje dostrajania i dodaj wybrane narzędzia do listy. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/bios/biosbg01. png" alt=""/>

Tryb EZ Mode

 • Intuicyjne, graficzne sterowanie wentylatorem:Ustaw poszczególne wentylatory, rysując po prostu krzywą za pomocą myszy!
 • EZ XMP:Zwiększ wydajność DRAM jednym kliknięciem! SATA Information: Dostęp do informacji o porcie SATA dla łatwego rozpoznawania urządzeń. Szybkie ustawianie zegara: Użyj myszy do zmiany daty i czasu!

  Zaawansowany tryb Advanced

  Last Modified Log: śledź ostatnie zmiany i zapisuj preferowane profile na pamięci USB! SATA Port Renaming: zmień nazwy gniazd SATA, by łatwo je rozróżnić!

  Ultraszybki transfer

  M. 2

  Dzięki pasmu x4 Express 2. 0, M. 2 obsługują prędkość przesyłu danych do 20 Gbit/s. Jest to idealne rozwiązanie dla systemów operacyjnych i napędów do aplikacji, dzięki któremu Twój komputer lub profesjonalne aplikacje będą działały tak szybko, jak to tylko możliwe.

  Błyskawiczne dodanie przedniego panelu z USB 3. 0

  Umieściliśmy USB 3. 0 dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz — cztery superszybkie gniazda na panelu przednim. Poczuj szybkość transferu danych nawet 10-krotnie wyższą niż w USB 2. 0 plus natychmiastowe połączenia „podłącz i używaj” — nie będziesz już łamać pleców w poszukiwaniu trudnych do zlokalizowania portów z tyłu!

  Wyposaż się! Wygraj na polu bitwy

  Piękne, oświetlane diodami LED ścieżki przesyłowe rozjaśniają Twój komputer i wyróżniają odseparowane od szumu, precyzyjnie ekranowane i pozbawione zakłóceń audio na płycie głównej, jakiego nigdy wcześniej nie dane Ci było doświadczyć!

  1

  Podświetlenie diodami LED

  Rozjaśnij swój system fantastyczną podświetlaną trasą przepływu audio.

  2

  Izolacja od szumu

  Ekranowanie audio zapewnia dokładną separację sygnału analogowego od cyfrowego i znacznie zmniejsza wielostronne zakłócenia.

  3Oddzielne warstwy dla kanału lewego i prawego gwarantują stałą, równą jakość na obu kanałach.

  4

  Radość z dźwięku

  Wysokiej klasy kondensatory do audio wykonane w Japonii zapewniają ciepły, naturalny i głęboki dźwięk o wyjątkowej czystości i jakości.

  Q-Slot

  Bezproblemowe wyjmowanie kart PCI Express

  Ustawiony pod kątem duży zatrzask jest łatwo dostępny i wygodny w użyciu. Wystarczy lekko wcisnąć zatrzask Q-Slot, a karta graficzna po prostu wyskoczy. Instalowanie czy wyjmowanie nawet największych kart graficznych nie wymaga wysiłku!

  Q-DIMM

  Łatwe wyjmowanie pamięci

  Nawet jeżeli masz do czynienia z mniejszą obudową, wystarczy nacisnąć jednostronny zatrzask i włożyć lub wyjąć moduły RAM — prościej już się nie da!

  Zoptymalizowane chłodzenie

  Fan Xpert

  Dedykowany procesor i i kontrola obrotów wentylatora obudowy

  Autorskie rozwiązanie Fan Xpert sprawia, że każdy wentylator osiąga odpowiedni poziom chłodzenia i cichego działania; w płytach serii 100 wystarczy dostosować ustawienia BIOS, by wentylator obudowy korzystał z trybu 4-pin/3-pin PWM/DC na poziomie sprzętowym. Fan Xpert posiada tryb Auto-Tuning, który umożliwia skanowanie i wykrycie wszystkich cech wentylatorów, by można było je w prosty sposób dostosować!

  Sterowanie z jednego miejsca

  Push Notice

  Media Streamer

  Mobo Connect

  PC Cleaner

  AI Suite III

  Monitoruj stan swego komputera w podróży.

  Jeśli kiedykolwiek zastanawiało Cię, jak radzi sobie Twój PC, gdy nie jesteś w pobliżu, Push Notice będzie Cię na bieżąco informować! Gdy zmieni się status peceta, Push Note natychmiast wyśle komunikat na Twój tablet albo smartfon. Do swego inteligentnego urządzenia możesz także przesłać przeglądaną stronę WWW albo notatkę. Wszystko jest pod kontrolą bez względu na to, gdzie jesteś. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/control/s1. jpg"/>

  Twój pecetowy węzeł cyfrowy do udostępniania treści oraz do kina domowego

  Ciesz się multimedialnymi treściami na swym PC, ale z dowolnego miejsca! Przesyłaj muzykę ze swego komputera lub dysku w chmurze, np. z ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive czy OneDrive, sącząc kawę w kawiarni albo rozsiądź się wygodnie z przyjaciółmi i strumieniuj ulubiony film do inteligentnego telewizora. Dzięki ASUS Media Streamer Twoja rozrywka wędruje wraz z Tobą. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/control/s2. jpg"/>

  AI Suite 3

  Nowatorskie funkcje ASUS-a w jednym miejscu

  ASUS AI Suite 3 oferuje zupełnie nowe wrażenia z użytkowania dzięki bardziej przejrzystemu i atrakcyjniejszemu interfejsowi obsługującemu większe monitory. Łączy wszystkie wyjątkowe funkcje ASUS-a w jednym, łatwym w użyciu pakiecie, umożliwiając nadzorowanie przetaktowania, poboru mocy, szybkości wentylatorów, napięć i innych parametrów. To uniwersalne oprogramowanie oferuje różnorodne i łatwe w użyciu funkcje bez konieczności przełączania się między różnymi narzędziami. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/control/s3. jpg"/>

  Całe sterowanie między PC a urządzeniem inteligentnym w jednym miejscu.

  Pracuj na pececie, notebooku i urządzeniu inteligentnym w tym samym czasie z użyciem jednego zestawu klawiatury i myszy. Zwykły klawisz skrótu szybko przełącza między komputerem a urządzeniem inteligentnym. Przy okazji urządzenie mobilne jest też ładowane. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/control/s4. jpg"/>

  Pracuj sprawniej, startuj szybciej i płynniej

  Twój komputer działa powoli? PC Cleaner czyści system z nieużywanych i niechcianych plików i programów, które zajmują miejsce w urządzeniach magazynujących, eliminując zatory. Przyspiesza też rozruch komputera jednym kliknięciem!

  Cechy procesora i chipsetu Intela

  Chipset Intel® H110 Express

  Chipset Intel® Express jest rozwiązaniem jednoukładowym obsługującym procesory Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® szóstej generacji z podstawką LGA1151. Poprawia wydajność poprzez zastosowanie połączeń typu punkt-punkt, co znacznie zwiększa przepustowość i stabilność. Zapewnia bezpośrednią obsługę portów USB 3. 0, które oferują nawet 10-krotnie szybszy transfer danych, niż USB 2. 0. Co więcej, chipset Intel® H110 Express posiada funkcję iGPU, która pozwala użytkownikom na wykorzystanie możliwości najnowszych kart zintegrowanych firmy Intel. com/websites/global/products/uxF61PQFdfWtKNfe/images/intercpu01. jpg" alt=""/>

  Gotowa na procesory Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron szóstej generacji z podstawką LGA1151

  Ta płyta główna obsługuje procesory Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron szóstej generacji z podstawką LGA1151 oraz zintegrowanymi kontrolerami grafiki, pamięci i magistrali PCI Express, które współpracują z wyjściem graficznym w odpowiednich chipsetach płyty głównej, dwukanałową pamięcią DDR4 (2 moduły DIMM) i 16 liniami PCI Express 3. 0/2. 0 zapewniającymi świetną wydajność graficzną.

  * Specyfikacja i funkcje różnią się w zależności od modelu, a wszelkie ilustracje są poglądowe. Szczegóły można znaleźć na stronach specyfikacji.

  Producent: Asus

  Model: H110M-A/M. 2

  Kod producenta: 90MB0R60-M0EAY0

  E A N: 4712900390735

  Fizyczne

  Szerokość [mm]: 185

  Głębokość [mm]: 226

  Standard płyty: Micro ATX

  Techniczne

  Chipset płyty: Intel H110

  Gniazdo procesora: Socket 1151

  Rodzaje procesorów: Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Pentium

  Kontroler RAID: Nie

  Zastosowane technologie: Asus CrashFree BIOS 3, Asus DIGI+ VRM, Asus Enhanced DRAM Overcurrent Protection, Asus ESD Guards, Asus EZ Flash 3, Asus Fan Xpert, Asus Q-DIMM, Asus Q-Slot, Asus Stainless Steel Back I/O, Asus UEFI BIOS EZ Mode, Intel Clear Video HD, Intel Extreme Memory Profile, Intel Insider, Intel InTru 3D, Intel Quick Sync Video, Intel Turbo Boost 2. 0

  Pamięć

  Standard pamięci: DDR4

  Rodzaj złącza: DIMM

  Ilość slotów pamięci: 2

  Częstotliwości pracy pamięci [MHz]: 2133

  Maksymalna ilość pamięci [GB]: 32

  Architektura wielokanałowa: Dual-Channel

  Grafika

  Obsługa zintegrowanych kart graficznych: Tak

  Chipset graficzny: Zależny od procesora

  Łączenie kart: Nie

  Dźwięk

  Chipset dźwiękowy: Realtek ALC 887

  Kanały audio: 7. 1

  Komunikacja

  Zintegrowana karta sieciowa: 10/100/1000

  Chipset karty sieciowej: Intel I219-V

  Praca bezprzewodowa: Nie

  Zastosowane technologie: Asus LANGuard, PXE, Wake On LAN

  Złącza

  Gniazda rozszerzeń: PCI Express x1 (2 szt. ), PCI Express x16 (1 szt. )

  Złącza napędów: M. 2 slot x2, SATA 3 x4

  Złącza wewnętrzne: USB 2. 0 x1, USB 3. 2 Gen 1 (3. 0/3. 1 Gen 1) x1, Złącze ATX 24-pin 12V x1, Złącze ATX 4-pin 12V x1, Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1, Złącze CPU FAN x1, Złącze S/PDIF x1, Złącze SYS FAN x1, Złącze szeregowe (COM) x1, Zworka Clear CMOS x1

  Panel tylny: D-Sub (VGA) x1, DVI-D x1, HDMI x1, PS/2 x2, RJ-45 x1, USB 2. 0 x4, USB 3. 1 Gen 1) x2, Złącze audio x3

  Bios

  Producent: AMI UEFI

  Wyposażenie

  Załączone wyposażenie: Instrukcja, Osłona I/O, Płyta z oprogramowaniem, Śruby do modułu M. 2

  W zestawie brakuje: Przewód SATA III x2

  W zestawie: Płyta główna, Instrukcja, Osłona I/O, Płyta z oprogramowaniem, Śruby do modułu M. 2, oryginalne opakowanie

  Po zwrocie. Oryginalne opakowanie.

  Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Asus H110m A M 2

  Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Asus H110m A M 2

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Asus H110m A M 2